نمایشگاه دستاورد های فستیوال رینوفست

نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در راستای بهبود فضای کسب و کار دانش بنیان و با رویکرد توسعه و تجاری سازی فناوری سالانه در تبریز برگزار می گردد. این نمایشگاه و جشنواره در سنوات گذشته با عنوان نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی برگزاری می گردید که از سال 1396 با تغییر عنوان به نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی و نام اختصاری RINOTEX به فعالیت خود ادامه داده است. اولین دوره برگزاری نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی به سال 1384 تحت عنوان نمایشگاه فناورهای پیشرفته ایران Hi-tech و با حضور 159 طرح فناورانه برگزار شد.

در سال‌های اخیر دستاورد‌های فناوری و پژوهشی دانش اموزان در قالب زون دانش اموزی نمایشگاه رینوتکس در معرض نمایش مخاطبان قرار می‌گرفت.
امسال با توجه به تغییرات صورت گرفته نمایشگاه دستاورد‌های فناورانه دانش اموزان بعنوان بخشی از چهار محور اولین فستیوال نوآوری و فناوری دانش‌آموزی با نام رینوفست برگزار خواهد شد.
دانش‌آموزان عزیز می‌توانند با ثبت نام‌ایده و طرح‌های فناورانه و پژوهشی‌شان در بخش نمایشگاه دستاورد‌های فستیوال، محصولات و‌ایده‌های خود را در ایام برگزاری فستیوال به مخاطبان و علاقمندان ارائه نمایند.

 

نمایشگاه دستاورد های فناورانه محدود به گرایش های رباتیک، هوش مصنوعی و برنامه نویسی و هوافضا نمی باشد و تمامی دستاورد های نوآورانه و فناورانه دانش آموزان قابل ارائه در نمایشگاه می باشد.

فرم ثبت نام در نمایشگاه فستیوال

ثبت نام به پایان رسید
اسکرول به بالا